Efendel Vinç, 2002 yılından beri sürekli gelişen araç parkuru ve deneyimli operatörleri ile İzmir ve bölgesinde vinç kiralama hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözüme odaklı çalışma anlayışımız ile 7 gün 24 saat yanınızdayız.

Hakkımızda
Gelişen sanayi ve ağırlaşan yüklerin etkisiyle vinç kiralama hizmetleri özellikle son 10 yılda büyük bir önem kazanmıştır. Bu ihtiyacı gidermeye yönelik olarak hareket eden firmamız teknolojiyi ve ihtiyaçları yakından takip ederek, bu doğrultuda araç parkuru yatırımlarını hızla arttırmış, tüm taleplere yanıt verebilmeyi hedeflemiştir.
Efendel Vinç olarak başlıca hizmetlerimiz; İzmir ve bölgesinde vinç kiralama, özellikle liman bölgelerinde ve inşaatlarda yükleme boşaltma, sanayi tesislerinin nakliyesi ve fabrikalardaki ağır makine ve teçhizatların kaldırılıp indirilmesi, fabrika kurulumlarında ihtiyaç duyulacak vinç hizmetleri, yol yardım, kurtarma  ve nakliye gibi hizmetlerdir. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde müşteri memnuniyeti ve güvenlik ilkelerinden ödün vermeden çalışmayı ilke edinerek, sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. 

Efendel Vinç

Tecrübe, Kalite, Güven

Firma bünyemizde özmal olarak yer alan bomlu, sepetli, makaslı ve teleskopik vinçlerimiz ile  tüm ihtiyaçlarınıza zamanında ve kısa sürede güvenli çözümler üretiyoruz. Eğitimli ve deneyimli operatörlerimiz ve ekibimiz sayesinde hataya yer bırakmadan vinç kiralama hizmetinin gerekli olduğu her durumda sizin için hazırız. Günlük, haftalık, aylık yada daha uzun süreli vinç kiralama taleplerinize kısa sürede cevap verebilen firmamız Efendel Vinç, İzmir'in önde gelen ve güvenilir vinç kiralama firmaları arasında yerini almıştır. Efendel Group bünyesindeki tüm diğer firmalarımızda olduğu gibi, bizi her gün bir adım ileri taşıyan değerlerimiz ve müşterilerimizin güveni ile gelişmeye devam ediyoruz. 
Misyonumuz; Kaliteli, bakımlı ve güvenli araçlarımız ile bizden beklenen tüm hizmetleri zamanında gerçekleştirerek, müşterilerimizin memnuniyetini kalıcı hale getirmek ve çalışanlarımızın eğitimlerine gerekli önemi vererek sürekli gelişim ve motivasyonlarını sağlamaktır. 
Vizyonumuz; Firma politikası olarak belirlediği değerlerden ve ilkelerden asla vazgeçmeden, insana ve çevreye duyarlı, ülkemize katkı sağlayan, tercih edilen ve bilinen ulusal bir firma olmaktadır. 
Değerlerimiz;
Sürekli yenilik ve gelişme,
Müşterilerimizin sürekli memnuniyeti, 
Şeffaflık ve Güven,
İnsana ve çevreye değer verme ve koruma,
Çalışanlarımızın sürekli eğitimi ve motivasyonu,
Gelişen teknolojileri takip ederek sürekli yenilenmedir. 
Vinç Kiralama Sitemize Gitmek Için Tıklayın

Group Şirketlerimiz

Group şirketlerimizi detyalı inceleyin

Tanıtım Kataloğumuz