20 yıllık deneyimin ardından 2002 yılında kurulmuş olan şirketimiz Efendel Nakliyat İnşaat Sanayi Tic. ve Ltd. Şti'miz, başta ağır yüklerin karayolu nakliyesi konusunda uzmanlaşmış olup son teknolojiyi barındıran araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir.

Hakkımızda
Efendel Nakliyat, güçlü finansal kaynakları, deneyimli çalışanları ve geniş araç parkuru ile dahil olduğu her tür nakliye projesinde, kalite, güvenlik ve zamanında hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmaktadır. Efendel Group güvencesi ile müşterilerimizin memnuniyeti ve buna bağlı sürekliliği ana hedefimizdir. 
Endüstriyel ürünlerden, liman yüklerine, konteyner taşımacılığından, sanayi yüklerine, bunun yanı sıra tekne, helikopter gibi özel araç ve yüklerin nakliyesini gerçekleştirmiş olan firmamız Efendel Nakliyat, yükünüze ve güzergaha en uygun araçları sağlayarak gerekli tüm planlamaları deneyimleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Nakliye hizmetlerinin başından sonuna kadar nakliye planlamasına uygun hareket etmeyi benimseyen firmamız, profesyonel ve deneyimli personeli ve tüm gerekli ekipman ile nakliye hizmetlerini başarı ile tamamlamaktadır.  

Efendel Lojistik

Tecrübe, Kalite, Güven

Nakliye hizmetlerinde zamanın ve güvenliğin öneminin bilincinde olan firmamız, deneyimleri ile pek çok zorlu projede yer almıştır. Gelişen teknolojiyi ve nakliye konusunda tüm yasal düzenlemeleri yakından takip ederek gerekli düzenlemeleri sürekli ve dinamik şekilde uygulayan Efendel Nakliyat olarak hedefimiz, müşteri memnuniyetini, işçi ve yük güvenliğini ön planda tutarak şirketimizi geleceğe taşımaktır. 
Başarılı bir lojistik projesinin başlangıcı deneyimler sonucu oluşan öngörüler ile oluşturuluşmuş iyi bir planlamadır. Türkiye'de pazar liderlerinden biri olmayı hedefleyen Efendel Nakliyat, 20 yılı aşkın tecrübesi ile yük taşımacılığı konusunda güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. Sürekli genişlettiğimiz araç filomuz  ve çalışanlarımızın eğitim ve güvenliğine vermiş olduğumuz önemle güçlü bir altyapıya sahip bir firma olarak, standart lojistik ihtiyaçlarınızın dışına sadece size özel çözümlerimiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz. 
Misyonumuz; taşıdığımız yük ne olursa olsun gerekli sorumlulukları alıp gerekli teknolojileri kullanarak, zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket ederek hizmetlerimizi gerçekleştirmektir.
Vizyonumuz; Sürekli gelişen teknolojileri takip edip deneyimlerini ortaya koyan, insana ve çevreye karşı sorumluluklarını kaybetmeyen, tercih edilen, öncü ve lider bir ulusal lojistik markası haline gelmektir. 

Değerlerimiz ve Sorumluluklarımız;
Çalışanlarımızın, insanların ve çevrenin güvenliği,
Yük güvenliği, 
Zamanında teslimat,
Başarılı planlama ve projelendirme,
Müşteri memnuniyeti, 
Sürekli gelişim,
Sürekli eğitim,
Güven ve Şeffaflık.
Lojistik Sitemize Gitmek Için Tıklayın

Group Şirketlerimiz

Group şirketlerimizi detyalı inceleyin

Tanıtım Kataloğumuz