Efendel Group bünyesinde 2015 yılında kurulan şirketimiz İzmir Su Deposu A.Ş., edindiğimiz müşteri odaklı tüm deneyim ile sizlere en kaliteli, güvenli, ihtiyaç duyduğunuz özellikleri barındıran su depolarının satış hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Hakkımızda
Su depoları günümüzde özel bir ihtiyaçtan çok genel bir gereklilik halini almıştır. Özellikle üretim ve hizmet sektörlerinde su olmadan devam eden bir çalışma düşünülemez. İlgili sektörlerdeki tüm bu ihtiyaçları değerlendiren firmamız, sizlere tek elden çok çeşitli ürün gamı ile en kaliteli su depolarını sağlamayı hedeflemektedir. 
İzmir Su Deposu A.Ş., çalıştığı çözüm ortakları ve güçlü finansal altyapısı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz su deposunu size uygun fiyat avantajları ile zamanında ulaştırmayı amaçlamaktadır. İzmir ve çevre illerdeki su deposu talepleriniz; kullanım amacı, kapasite ve konumlandırılacağı alan özellikleri iyi şekilde değerlendirildikten sonra size en uygun model ve kapasite seçilmektedir. Talep etmeniz durumunda nakliye hizmetlerimiz ile adresinize kadar ulaştırdığımız su depolarınız ile su kesintisi yaşamadan hizmetlerinize devam edebilirsiniz. 

Efendel Su Deposu Satışı

Kalite, Deneyim, Güven

Su deposu ihtiyacı olan oteller, benzin istasyonları, bağ-bahçe-tarla, konaklama alanları, inşaatlar, kafe ve restoranlar, fabrikalar, apartmanlar, kamu binaları, hastaneler ve sosyal tesisler gibi pek çok  farklı işletmeye bu güne kadar sorunsuzca ürün sağlamış olan firmamız, kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hareket etmektedir. Yapacağınız yatırımın sorunsuzca gerçekleştirilebilmesi için deneyimli ekibimiz ile görüşebilir ve projelendirilmesini sağlayabilirsiniz. 
Satışını gerçekleştirmiş olduğumuz tüm su depolarımız TSE standartlarına uygun, polietilen malzemeden, UV ışını geçirmeyen ve mikroorganizmaların üremesini engelleyen yapıda üretilmektedir.

İzmir Su Deposu A.ş. olarak satışını gerçekleştirdiğimiz su deposu tiplerimiz:
Dikey Su Depoları (200lt-30000lt kapasite arasında)
Yatay Su Depoları (100lt-5500lt kapasite arasında)
Özel tip Gıda Fıçıları (100lt-350lt kapasite arasında)
Amfora Depolar (1000lt kapasite)
Farklı tipte ve kapasitede su deposu talepleriniz için firmamız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. 

Misyonumuz; özellikle İzmir ve çevresindeki şehirlerde su deposu satın alama taleplerini hızlıca ve uygun fiyat avantajları ile karşılayabilmektir. 
Vizyonumuz; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerimizden vazgeçmeden finansal altyapımızı günden güne güçlendirerek uygun fiyatlı su deposu satışı konusunda tercih edilen ulusal bir marka haline gelebilmektir. 

Değerlerimiz;
insan sağlığı ve çevre sağlığını ön planda tutarak satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerde gerekli özelliklerin her zaman bulunmasını sağlamak, standartlara tamamen uygun gelişmiş ürünler pazarlamak,
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında ve kaliteli hizmet verebilmek,
Teknolojik gelişmeleri ön planda tutarak ürün gamımızı sürekli genişletmek ve geliştirmek,
Çalışanlarımızın gelişimini ve motivasyonunu sürekli üst seviyede tutarak sizlere  her zaman daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmektir. 
Su Deposu Sitemize Gitmek Için Tıklayın

Group Şirketlerimiz

Group şirketlerimizi detyalı inceleyin

Tanıtım Kataloğumuz