Efendel Group olarak geçmiş tecrübe birikimimiz ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak faaliyet göstermekte olduğumuz tüm sektörlerde öncü olmayı hedefliyoruz.

Hakkımızda
1982 yılından beri İzmir'de inşaat, nakliye ve otomotiv sektörlerinde hizmet vermekte olan ALPLER'in aile şirketlerinde biri olarak 2002 yılında kurulan Efendel Nakliyat İnşaat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti şirketimiz ile Efendel Group şirketlerinin temelleri atılmıştır.  Uzun yıllardır başta ağır yüklerin nakliyesi konusunda hizmet veren firmamız, 2010 yılından beri nakliye hizmetleri destekleyen yan hizmetler başta olmak üzere sektörde doğan ve kendisinden beklenen talepleri değerlendirerek vinç kiralama hizmetlerini, konteyner satış ve kiralama hizmetlerini, platform-forklift kiralama hizmetlerini, su deposu satışı hizmetlerini Efendel Group çatısında birleşen diğer firmaları ile sizlere sunmaktadır. 

Efendel Group olarak gerçekleştirdiğimiz ve dahil olduğumuz tüm projelerde, sizlerin istek ve ihtiyaçlarını operasyonlarımızın merkezine alarak çözüm odaklı çalışmaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne hizmet verdiğimiz tüm sektörlerdeki gerek teknolojik anlamdaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, gerekse çalışanlarımızın eğitimlerinin sorumluluğu üstlenip sizlere en kaliteli hizmeti sunacak uzman bir kadro oluşturarak hizmet sunmak hedefimizdir. Artan yatırımlarımız, günden güne büyüyen iç dinamiklerimiz ve konusunda uzman ekibimiz ile Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye'de en kaliteli hizmetleri sizlere ulaştırmak ana amacımızdır. 

Efendel Group bünyesinde bulunan şirketlerimiz;

Efendel Lojistik: Başta enerji, inşaat, makine, denizcilik, madencilik, liman işletmeciliği gibi sektörler olmak üzere tüm ihtiyaç duyulan sektörlerde ağır yüklerin karayolu nakliyesi hizmetlerini vermekteyiz. 

Efendel Vinç: Profesyonel operatörlerimiz ve son model vinçlerimiz ile ihtiyaç duyulan her noktada vinç hizmetleri ve vinç kiralama hizmetlerini sağlamaktayız. 

Efendel Konteyner: Tüm standartlara uygun geniş konteyner ürün portföyümüz ile ister konteyner satışı isterseniz konteyner kiralaması konularında ihtiyaçlarınıza optimum çözümler üreterek, tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz.  

Efendel Platform:  Yüksekte çalışmanın önem kazanması ile gelişen sektörde güven ve kalite ile adından söz ettiren Efendel Platform, tüm iskele ve platform kiralama taleplerinizi karşılayabilmektedir. 

Efendel Su Deposu: Tüm standartlara uygun, kaliteli hammadde ile üretilmiş olan su depoları satışını gerçekleştiren firmamız, taleplerinizi dikkate alarak en kaliteli ürünleri sizlere sağlamaktadır. 


Vizyonumuz; "Müşteri memnuniyeti ve hizmette kalite" felsefesini asla terk etmeden,  hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde en üst düzey talepleri her zaman karşılayacak potansiyeli ulaşıp, bu sektörlerde Türkiye'nin öncü firması haline gelmektir. 

Misyonumuz; Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde gelişmeleri yakından takip edip bu gelişmelerimi firma dinamiklerimize entegre ederek, işimize, çalışanlarımıza ve müşterimize verdiğimiz önem ile ihtiyaç duyduğunuz her noktada çözüm ortağınız olabilmektir. 
 
Efendel Group Olarak Değerlerimiz;
  • Tüm müşterilerimize eşit, şeffaf ve güven ilkesi ile hizmet etmek,
  • İnsan haklarına ve çalışan haklarına saygı duymak,
  • Yeniliklere ve gelişmelere açık olmak, gelişen teknolojileri benimseyip uygulamak,
  • İşçi sağlığı ve iş güvenliği konularını gerektiği şekilde uygulayarak çalışanlarımızın ve çalışanlarınızın güvenliğini sağlamak, 
  • Zamanında, yapılacak işin niteliği ve niceliği göz önünde bulundurularak en kaliteli çözümleri üretmek, 
  • Yasalara, kamu düzenine saygı duyarak, yasal ve mevzuat şartlarını eksiksiz olarak yerine getirmektir. 

Efendel Group

Tecrübe, Kalite, Güven

Group Şirketlerimiz

Group şirketlerimizi detyalı inceleyin

Tanıtım Kataloğumuz