Efendel Konteyner olarak 2010 yılından beri Konteyner Satışı ve Konteyner Kiralama hizmetlerimizi sunmaktayız. Geniş ürün portföyümüz ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmekteyiz.

Hakkımızda
Günümüzde kolay kullanıma sahip, gerektiğinde taşınabilir konaklama ve çalışma alanlarının ihtiyacının artması ile konteyner kullanımı ön plana çıkmıştır. Başta güvenlik olmak üzere ihtiyaç duyulan özellikler çerçevesinde konteynerlerin belirli teknik özellikler ve şartnameler doğrultusunda  üretimleri mecburiyet haline gelmiştir. 
Başta inşaat sektörü olmak üzere hemen hemen tüm endüstriyel alanlarda konteyner ve kabin ihtiyaçları hızla artmıştır. Hatta kişisel kullanımlar için de konteynerler tercih edilir hale gelmiştir. Türkiye genelinde bu ihtiyacı karşılamak üzere kurulan Efendel Konteyner, konteyner talebinde bulunan tüm müşterilerine talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını sağlamaya yönelik uygun fiyatlı konteyner satışı ve konteyner kiralama hizmetleri sunmaktadır. İnsan sağlığı ve güvenliğini ilke edinen firmamız, bu ilkelerini sağladığı ürünlerde de yansıtarak, depreme dayanıklı, ısı yalıtımı sağlayan, konteynerde konaklayacak ya da çalışacak kişiler için konforu da ön planda tutan  ürünler sağlamaktadır. Konteyner nakliyelerinde ise Efendel Nakliyat olarak tüm nakliye hizmetlerini de gerçekleştirebilmekteyiz. 

Efendel Konteyner

Tecrübe, Kalite, Güven

Efendel Konteyner olarak, Efendel Group bünyesinde benimsediğimiz kalite politikası anlayışımız ile teslim ettiğimiz tüm konteynerlerimizde gerekli tüm standartlarını sağlayan ürünleri sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. TSE standartlarının yanı sıra dünyaca benimsenmiş belirli şartları da sağlayan konteynerlerimiz, dilediğiniz ilave özellikleri de sağlayacak şekilde üretilebilmektedir. Konusunda uzman satış danışmanlarımız ile yapacağınız görüşmeler sonucunda sizin için en uygun ürünün belirlenmesinden, nakliye işlemlerinin sonuna kadar aktif ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız Efendel Konteyner, satış sonrası desteği ile de verdiği tüm hizmetleri desteklemektedir. 

Konteynerlerimizin  teknik özelliklerimizden kısaca bahsetmemiz gerekirse;

Dış Duvarlar: Uzun ömürlü, trapez baskılı, galvaniz fırın boyalı 0,55mm kalınlığında sactır.

İç Duvarlar: Isı ve ses izolasyonu sağlanabilmesi için 40 mm kalınlığında 10 Density strafor kullanılır. Üzerine genellikle 12,5 mm kalınlığında pvc lambri kaplaması gerçekleştirilir. 

Tavan Kaplaması: Tavana 12,5 mm pvc lambri döşemesi yapılır. Yalıtım sağlayabilmesi için 80 mm kalınlığından cam yünü döşeme işlemi gerçekleştirilir. 

Tesisat: Konteyner dahilinde tüm su, elektrik tesisatları TSE standartlarına uygun malzemeler seçilerek tamamlanır. 

Dış Boya: Sac üzerine 3 kat endüstriyel astar sürülmesinin ardından tercih edeceğiniz renge göre 3 kat yağlı boya uygulanır. 

Boyutlar: Konteynerlerimiz genel olarak tercih edilen standart boyutlar dışında, özel boyutlandırma talep etmeniz halinde özel olarak üretilebilir. 


Konteyner talepleriniz için bize ulaşmanız halinde, sizler için optimum çözümler sunmayı hedefliyoruz.  İzmir'in önde gelen konteyner firmalarından biri olarak hedefimiz, tüm Türkiye'de ihtiyaç duyulan tüm alanlardaki konteyner taleplerine zamanında cevap verebilmektir

Konteyner Sitemize Gitmek Için Tıklayın

Group Şirketlerimiz

Group şirketlerimizi detyalı inceleyin

Tanıtım Kataloğumuz