2002 yılından beri nakliye ve vinç kiralama sektörlerinde edindiğimiz deneyim ve tecrübenin ardından, 2015 yılında kurulan İzmir Platform Vinç Hizmetleri A.Ş. firmamız ile personel yükseltme hizmetleri vermekteyiz.

Hakkımızda
Kurulduğumuz günden beri geçmişten gelen bilgi birimimizi ve sahip olduğumuz yatırım gücümüzü kullanarak İzmir ve çevresinde platform kiralama konusunda doğabilecek taleplerinizi karşılayabilmek adına sizin için çalışıyoruz. Sanayileşmenin gelişmesine paralel artan yüksekte çalışma ihtiyaçlarınızı sahip olduğumuz geniş araç parkurumuz ve deneyimli personelimiz ile sorunsuzca karşılıyoruz. 
Efendel Platform olarak yüksekte çalışma işlerinin asla hataya yer vermeyeceğinin bilincindeyiz. Platformlarımızın çalışma alanlarına nakliyesi ve kiralama esnasında yada sonrasında oluşabilecek her türlü teknik arıza ve sorunda acil müdahale edebilecek ekiplerimiz ile 7 gün 24 hizmet veren firmamız, ne kadar sürelik olursa olsun her projemizde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutarak çalışmaktadır. Tüm platformlarımızın bakımları ve kontrolleri zamanında yaptırılmakta ve tüm standartlar göz önüne alınmaktadır. Kısa zamanda sektörde geniş bir hizmet ağı kurmayı başaran firmamız Efendel Platform, bu başarısını işine, çalışanlarına ve araçlarına gösterdiği önem ve sürekli gelişme arayışına borçludur. 

Efendel Platform

Tecribe, Güven, Kalite

Platform kiralama hizmetleri dilediğiniz süre ile sağlayabilen firmamız, günlük kiralamalardan sürekli kiralamalara kadar size en uygun aracı sağlayabilecek kapasiteye sahiptir. Yüksekte yapılacak işin detayları ile belirlenmesinin ardından size en uygun aracın seçilmesi ile başlayan hizmetlerimiz, platformun zamanında nakliyesi, bakımı, gerekli durumlarda kontrolü ve tamiratı gibi pek çok ilave hizmeti de beraberinde getirmektedir. Operatörlü yada operatörsüz olarak da kiralanabilen platformlarımız ile yüksek çalışma ihtiyaçlarınızın tamamını güvenle temin edebilirsiniz. 
Misyonumuz; teknolojiyi ve özellikle platformlar konusunda gelişmeleri sürekli takip edip, operatörlerimizin ve çalışanlarımızın gerekli eğitimlerini sürekli olarak almasını sağlayarak, yüksek çalışma taleplerinizin 7 gün 24 saat karşılayabilmektir. 
Vizyonumuz; yatırımlarımızı durmadan devam ettirerek, özellikle İzmir ve çevresinde ilk olarak tercih edilecek ulusal çapta bir marka haline gelmektir.

Kalite Politikamız;
İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda gerekenden fazlasını yaparak çalışanlarımızı ve işimizi güvenli hale getirmek,
Araç parkurumuzu her geçen geliştirerek siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verebilmek,
Müşteri memnuniyeti ön planda tutarak, sizlere karşı daima açık, şeffaf olmak,
Çalışanlarımızın gelişimini ve motivasyonu her zaman en üst seviyede tutabilmek,
Eğitim bilincini kaybetmeden tüm yeniliklere adapte olarak firmamızı sürekli bir gelişim halinde tutabilmektir. 
Platform Sitemize Gitmek Için Tıklayın

Group Şirketlerimiz

Group şirketlerimizi detyalı inceleyin

Tanıtım Kataloğumuz